אבקת חלבון

WHEY PLUS

WHEY PLUS

אבקת החלבון WHEY + של extrim nutrition הינה אבקת חלבון מי גבינה משובחת וחלבון אידרולייז המשלבת את הרכיבים המשובחים והטהורים ביותר
 • מחיר השוק

  380 ₪

 • מחיר באתר

  249 ₪

 • החיסכון שלך

  10%

 • טעמים

 • להמשך
 

אבקת חלבון - אבקות חלבון

מבין מגוון תוספי התזונה המוצעים על ידי פרו-בודי תמצאו אבקת חלבונים, לרבות אבקת חלבון כשרה. אבקות חלבון יכולות להיות ממספר סוגים. ישנה אבקת חלבונים העשויה משילוב של כמה חלבונים, ישנה אבקת חלבונים העשויה מקזאין, אבקת חלבונים העשויה מאלבומין וכמובן – אבקת חלבון כשרה. אבקות חלבון מומלצות, כמו אבקות חלבון אחרות, מכילות מספר חומצות אמינו, המשמשות כאבני היסוד של חלבונים והן אלו שמסייעות בבניית שרירי הגוף. זו גם הסיבה מדוע ספורטאים בוחרים לצרוך אבקת חלבונים, כחלק מהתפריט היומי שלהם, ויחד איתם לשלב כמובן מזונות עשירים בלא מעט חלבונים.
ההבדלים בין סוגי אבקות חלבון מומלצות, לרבות אבקת חלבון כשרה, באים לידי ביטוי באופן השפעתן על גופנו. ישנה אבקת חלבונים המתאימה למי שמעוניין שהחלבון ייספג בגופו באופן איטי וישנה אבקת חלבונים המתאימה במיוחד לספורטאים, המעוניינים בבנייה מהירה של שריר.
 
לשם מה אבקת חלבון ?
 
ניתן למצוא כיום מגוון של אבקות חלבון מומלצות, לרבות אבקת חלבונים כשרה, המתאימה לספורטאים שומרי כשרות והיא חלק מתוך מבחר של אבקות חלבון מומלצות. אבקות חלבון מומלצות, כולל אבקת חלבון כשרה, מציעות יתרונות רבים. אבקת חלבון, ובייחוד אבקות חלבון מומלצות או אבקת חלבון כשרה, עוזרת לבנות את מסת השריר ומסייעת בתהליך ההתאוששות לאחר הפעילות הגופנית. מפתחי גוף בוחרים לצרוך אבקות חלבונים, בין אם זו אבקת חלבון כשרה או אחרת, בשל ערכן התזונתי הגבוה ובשל יכולת ספיגתם המהירה של חלבונים בגוף. אבקות חלבונים אלו, לרבות אבקות חלבון מומלצות, עוזרות לתקן את הנזק שנגרם לרקמה ולכן מסייעות בתהליך ההתאוששות. ישנם, אמנם, לא מעט מזונות המכילים חלבונים גם כן, כמו מוצרי חלב או בשר עם כמות רבה של חלבונים, אולם זמינותן של חומצות האמינו באבקות אלו, כמו אבקות חלבונים רגילות או אבקת חלבון כשרה, היא גבוהה הרבה יותר.
חשוב לזכור שמדובר באבקות טבעיות לחלוטין ובמיוחד כשאלו הן אבקות חלבון מומלצות, כולל אבקת חלבון כשרה. אבקות חלבונים עשויות מחלב פרה, שאותו אנו צורכים גם כך באופן אחר. כדי ליהנות מיתרונותיה של אבקת חלבונים מומלץ לבחור את סוג האבקה המתאים, או לבקש אבקות חלבון מומלצות.