בניית שריר

 
מי שעוסק בפעילות גופנית באופן קבוע או בפיתוח גוף, יודע עד כמה הדרך אל השגת המטרה רצופה בלא מעט קשיים, ובעיקר באתגרים רבים. במהלך הפעילות הגופנית הגוף שלנו מאבד לא מעט מינרלים וגם ויטמינים וגם מסת השריר עצמה נפגעת, ובייחוד כשמדובר במפתחי גוף. בפרו-בודי מעמידים לרשותכם תוספי מזון לספורטאים מקצועיים או חובבנים שיעזרו לכם לבנות את השריר ובעיקר לממש את מטרותיכם השונות.
 
הקשר שבין תוספי מזון לבניית שריר
 
קיימים סוגים שונים של תוספים לספורטאים, כשלכל אחד השפעה מסוג אחר. ישנם תוספי מזון כמו אבקות החלבון, הנחשבות לפופולאריות ביותר מבין תוספי מזון לספורטאים, והן מציעות ספיגה מהירה של חלבונים, זמינות רבה מאד של חומצות אמינו וגם כמות קטנה יחסית של קלוריות. בעוד שבמזונות שונים עם כמות גדולה של חלבונים יש אחוזי שומן גבוהים, באבקות החלבונים, המוצעות כיום, כמעט ואין שומנים. גם הקראטין הוא חלק מתוך מגוון של תוספים לספורטאים. הוא נחשב כתוספת לאבקות החלבון, ועוזר במהלך הפעילות הגופנית. הוא מתאים בעיקר לפעילות קצרה מאד המצריכה כוח רב בתוך מספר שניות. הוא מיועד גם למפתחי גוף, המרימים משקלים כבדים, ומעוניינים לפתח ולבנות את השרירים ואת הגוף במהירות.
תוספי מזון עוזרים לבנות את השריר, ובמיוחד לאחר שנפגע כתוצאה מהאימון המאסיבי, וגם תוך כדי האימון מספקים לגוף את הכוח, ואת היכולת להתמודד עם אתגרי הפעילות הגופנית עצמה. חשוב להתאים תוספי מזון לספורטאים על פי מסגרת האימונים הקיימת ועל פי התפריט. תוספים אלו תורמים לא מעט ויכולים להשפיע באופן משמעותי על הספורטאי עצמו. צריכה נבונה ונכונה מהם יכולה לשפר את הביצועים, אך כדי לבחור בפתרון הנכון מומלץ להיוועץ עם מומחים. בפרו-בודי יעזרו לכם להתאים את המוצר לסוג האימון וגם לתפריט, כדי שתוכלו ליהנות מיתרונותיו.