Skip to main content
שלום אורח, התחבר
תוספי מזון לספורטאים
המותגים המוביליםבמחירים הכי זולים
קניה בטוחה באתר פרו בודי עם אשראי מאובטח בשרתי SSL
משלוחים מהירים לכל הארץ עד 48 שעות
web-1_104 copy 2
web-1_104 copy
39_104-copy
slider3
slider4

כל מה שרציתם לדעת על שורפי שומן

כל מה שרציתם לדעת על שורפי שומן  ושורפי שומן מומלצים

חיטוב משמעותו שיפור הרכב הגוף ושיפור היחס בין מסת השריר ומסת השומן. כדי להגיע לרמת חיטוב יפה, נצטרך להיות באחוז שומן יחסית נמוך ועל כן, אין מנוס מביצוע תהליך חיטוב שכולל הקפדה יתרה הן בתזונה, והן באימונים. גוף חטוב ומעוצב הוא נחלת הכלל של רבים, בין אם מדובר במתאמנים חובבים שרוצים להיראות טוב יותר בבגדים, בין אם מדובר בספורטאים מקצועיים שחייבים לשמור על אחוז שומן נמוך בגוף כדי לשמר על הביצועים שלהם ואף לשפר אותם, ובין אם מדובר במפתחי גוף מקצועיים שמתכוננים לתחרות. תהליך חיטוב איכותי דורש הקפדה על גירעון קלורי, הקפדה על צריכה מספקת של חלבון והקפדה על ביצועי אימוני כוח. מדובר בתהליך קפדני ביותר, שדורש מהמתאמן משמעת עצמית גבוהה ויכולת התמדה בלתי מתפשרת. כל אלה הופכים את התהליך ללא פשוט כלל, וככזה המצריך השקעה רבה של זמן, מאמצים, סבלנות ויכולת איפוק. כדי להקל על התהליך ולאפשר שריפת שומנים יעילה ומואצת, כדאי לשלב שורפי שומן איכותיים שיעזרו בהשגת המטרה הנכספת.

אז מה הם שורפי שומן FAT BURNER ואיך הם מסייעים לנו?

תוספי שורפי שומן או כשמו באנגלית  FAT BURNER הוא שם כולל למשפחה רחבה של תוספים שנועדו לזרז את שריפת השומן ולסייע בהורדת אחוזי שומן בגוף. שורפי שומן יכילו לרוב רכיב מסויים או שילוב של כמה רכיבים, שהוכחו ככאלה התומכים בהשגת המטרה.

איך אדע לבחור שורף שומן חזק ויעיל?

קיימים בשוק המון סוגים של שורפי שומן, אך שורף שומן איכותי הוא כזה המכיל רכיבים פעילים אשר מחקרים הוכיחו את יעילותם ווידאו את השפעתם. חשוב לשים לב שרוכשים שורף שומן איכותי שלא רק מתיימר לתת תוצאות, אלא גם באמת מספק אותן. שורף שומן איכותי, חזק ויעיל יהיה כזה שיכיל לפחות את אחד מהרכיבים הבאים:

ל-קרניטין : חומצת אמינו שמזרזת את תהליך הפיכת השומן לאנרגיה זמינה. איך היא עושה זאת? היא אחראית על הובלת חומצות השומן למיטוכונדריה שבתא, ששם מתבצעת הפקת האנרגיה, ATP. הפקת האנרגיה במיטוכונדריה דורשת הימצאות של גלוקוז, חומצות שומן או חומצות אמינו, ובזכות פועלה של L CARNITINE  עולה ריכוז חומצות השומן במיטוכונדריה, ובכך היא גורמת לגוף להשתמש בהן כמקור לאנרגיה.

קפאין : גורם להעלאת ההוצאה האנרגטית ומאיץ את שחרור חומצות השומן לזרם הדם. כך הוא מאפשר ניצול מוגבר שלהן לטובת אנרגיה.

תה ירוק – מכיל כמויות לא מבוטלות של פולינפולים וקפאין, אשר נמצאו כמגבירים הוצאה אנרגטית ובכך מסייעים בהורדת השומן.

CLA : מדובר בחומצת שומן שמאיצה את המטבוליזם ומגבירה תהליכי פירוק טריגליצרידים (האופן שבו שומן שמאוחסן בגוף), הופכת אותם לחומצות שומן חופשיות, ובכך מאיצה את השימוש שלהן לטובת אנרגיה – מפני שלגוף קל יותר לנצל אותן כשהן בתצורה כזו. בנוסף, חומצה זו נמצאה כמעכבת את פעולתם של אנזימים שאחראים על אגירת שומן בגוף, ובכך היא מדכאת ייצור שומנים נוספים.

בנוסף להשפעות של הרכיבים הפעילים הקיימים ב שורף שומן שמוגדר כאיכותי, נמצא כי שורפי שומן רבים מכילים רכיבים נוספים שהוכחו כמדכאי תיאבון. השפעה על רמות התיאבון תסייע לנו בתהליך, שכן היא תוביל להפחתת הצריכה הקלורית ובהגעה לגירעון קלורי – שהוא תנאי חובה כדי להבטיח ירידה במשקל.

בפרובודי אנו מציעים לכם שורפי שומן שמכילים את כל הרכיבים יחד, במקום לבזבז כמה מאוד שקלים על כל מרכיב בנפרד ניתן לקנות שורף שומן שמכיל ריכוז נמוך יותר של כל מרכיב.

אבל תקבלו את כל המרכיבים החשובים במוצר אחד וכך תחסכו מאות שקלים בחודש. שורף שומן שמכיל את כל המרכיבים יחד הוא שורף השומנים

סופר ליפו – SUPERLIPO .

לסיכום, בין אם המטרה שלכם היא שיפור הרכב הגוף למטרות אסתטיקה, ובין אם אתם ספורטאיים מקצועיים שחייבים לשמור על אחוז שומן נמוך בגוף, בין אם ניסיתם להתחטב ובין אם טרם – אתם לבטח יודעים שמדובר במשימה כלל לא קלה. שימוש בשורפי שומן איכותיים ובעלי השפעה חזקה כמו אלה המוצעים באתר, יניב תרומה רבה לתהליך ויסייע לכם להגיע למטרות שלכם.

כותבת המאמר נועם יעקובי

    
			
				

חייגו אלינו

נגישות
שלח
שלום,
רציתי לשאול שאלה....